Które mistrzostwa Europy są najbardziej obiecujące dla zakładów?

CATEGORIES

Piłka nożna pozostaje najpopularniejszym sportem na świecie. Każdy kraj ma dużą i kilka mniejszych lig piłkarskich, a za nimi miliony fanów. Każdego dnia na świecie odbywają się setki meczów, co pozwala zawsze móc postawić nowy zakład i zarabiać dzięki niemu. Najpopularniejsza jest europejska piłka nożna, która cechuje się wysokim poziomem gry. Początkujący powinni wziąć pod uwagę konkretny region przy pierwszych zakładach, wybierając dla siebie najciekawsze mistrzostwa.

Liga Mistrzów UEFA

Mówiąc o turniejach, dzięki którym można zarabiać na zakładach, wiele osób preferuje UEFA. Turniej ten pozostaje najbardziej prestiżowym wśród mistrzostw Świata. Mistrzostwa skupiają najsłynniejsze europejskie kluby, które będą walczyć o główne piłkarskie trofeum. Ligę Mistrzów można obstawiać na stronie https://pari-match-ukraine.com/, gdzie polscy gracze zawsze oczekują największych notowań. Bukmacher przygotował dla graczy wiele bonusów, a także możliwość obstawiania zakładów za pomocą smartfona. Najbardziej znanym i utytułowanym uczestnikiem turnieju jest Real Madryt, który zdobył co piąte mistrzostwo.

Liga Europy UEFA

Jeśli Liga Mistrzów dobiega końca, to gracze zawsze mają okazję postawić na drugi najpopularniejszy turniej piłkarski, jakim jest Liga Europy. Istnieje od 1971 roku, ale jego zasady zmieniają się okresowo. Drużyny starają się pokazać swoje umiejętności na turnieju, ponieważ pozwala im to uzyskać wysoką ocenę za udział w innych międzynarodowych turniejach. Liderami klasyfikacji pozostają kluby brytyjskie:

  • Liverpool;
  • Chelsea;
  • Man Yu.

Format turnieju z elementem play-off został przyjęty dopiero w 2009 roku.

Mistrzostwa Europy

Studiując główne mistrzostwa w piłce nożnej w Europie, nie sposób pominąć kolejnego turnieju. Euro odbywa się co 4 lata, więc prawdziwi fani piłki nożnej zawsze przygotowują się do niego z wyprzedzeniem. Turniej trwa 2 lata i rozpoczyna się zaraz po zakończeniu mistrzostw świata. Uczestnikami finałowej części mistrzostw mogą zostać 24 drużyny. Jednocześnie kwalifikują się tylko 23 drużyny, a ostatni zwycięzca automatycznie awansuje do finału.

Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Świata po raz pierwszy odbyły się w 1930 roku. Konkurs ten przyciąga uwagę kibiców z całego świata, biorą w nim udział kluby z różnych stron świata. Finałowa część turnieju trwa ponad miesiąc. Kwalifikacja trwa trzy lata. W tej chwili jedyną drużyną, której zawsze udało się dotrzeć do finału turnieju, jest Brazylia. Tytuł aktualnego mistrza dzierży drużyna francuska. Pod względem popularności Puchar Świata przewyższa nawet igrzyska olimpijskie.

Mistrzostwa Anglii

Angielska Premier League pozostaje najwyższej klasy mistrzostwami kraju w Europie. Ten turniej skupia 20 najlepszych klubów, które przechodzą 38 rund rocznie. Jednocześnie lista uczestniczących drużyn nie jest stabilna. Ostatnie trzy kluby w tabeli opuszczają turniej pod koniec roku, a ich miejsce zajmują trzy szczęśliwe z kolejnej rundy. Z tego powodu rywalizacja w turnieju utrzymuje się na wysokim poziomie, zwłaszcza że finaliści będą mogli zdobyć przepustki na inne mistrzostwa Europy.

Latest Posts

Don't Miss